nauja šildymo sistema

Naujus metus Pagynė pradeda itin produktyviai. Bendruomenės centro salėje įrengta nauja moderni šildymo sistema, kuri nuo šiol salės lankytojams leis jaustis žymiai komfortiškiau. Židinio kūrenimas kelios valandos iki renginio, susirinkimai nenusivilkus striukių - tai jau praeitis. Naujoji šildymo sistema sušildys bendruomenės centro salę žymiai greičiau, efektyviau ir vos vieno mygtuko paspaudimu.

Techninis naujojo šildymo įrenginio pavadinimas yra oras-oras šilumos siurblys. Šis, naudodamas tik elektros energiją, paima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją patalpų orui. Vidutinis sezoninis įrenginio naudingumo koeficientas yra 4,1. Tai reiškia, kad suvartodamas 1kWh elektros energijos įrenginys vidutiniškai pagamins 4,1 kWh šilumos (palyginimui, elektrinio radiatoriaus naudingumo koeficientas yra tik 1,0).

Didelis šio įrenginio privalumas - galimybė jį valdyti išmaniuoju telefonu. Nuo šiol norint prišildyti salę nebereikės kažkam mesti savo darbų ir kelias valandas stovėti prie židinio. Vienas paspaudimas išmaniajame telefone ir salės šildymas įjungtas.

Žymiai didesnį komfortą pajus ir tie žmonės, kurie norės išsinuomoti salę savo asmeniniams renginiams ar gimtadieniams, kadangi naujoji šildymo sistema leis tiksliai nustatyti, kokios temperatūros norime. Be to, vasaros metu tas pats įrenginys gali veikti ir kaip kondicionierius bei vėsinti patalpas, jeigu jose per karšta.

Šis projektas tikrai nebūtų įgyvendintas be Pagynės bendruomenės centro partnerių pagalbos. Įmonė UAB Agrokoncernas šiam projektui skyrė 1000 Eur. Tai leido gerokai paspartinti šios sistemos įsigijimą bei įrengimą. Dėl to, visos Pagynės bendruomenės vardu, širdingai dėkojame Rasai Šakauskienei bei Valdui Staliūnui, kurie maloniai priėmė bendruomenės centro atstovus ir išgirdo prašymus. Taip pat labai dėkojame UAB Agrokoncernas generaliniam direktoriui Valdui Eimontui.


Jeigu norite prisidėti prie to, kad Pagynė būtų gražesnė, joje vyktų daugiau užsiėmimų, renginių ir veiklų - skirkite 1,2% savo pajamų mokesčio Pagynės bendruomenės centrui.

Taip pat kviečiame visus Pagynės gyventojus tapti bendruomenės nariais ir puoselėti kaimą kartu.